Domājot par pasažieru vajadzībām un ērtībām, kā arī ņemot vērā lielo Gulbenes novada iedzīvotāju skaitu, kuri mācās un strādā Rīgā, AS „Pasažieru vilciens" ir pieņēmusi lēmumu turpināt pasažieru pārvadājumus maršrutā Rīga-Gulbene-Rīga.
Vilciens tāpat kā līdz šim uz Gulbeni dosies piektdienu un svētdienu vakaros, bet no Gulbenes uz Rīgu – agros sestdienu un pirmdienu rītos. Pašlaik vilciena kustības grafiks apstiprināts līdz 2012. gada beigām. Pārējās nedēļas dienās vilciens kursēs līdz Madonai.
Ņemot vērā pasažieru un arī pašvaldību ieteikumu, kopš 19. oktobra vilciens pietur arī Dzelzavas stacijā.
Vilciens Rīga-Madona (Nr. 620) no Rīgas aties pulksten 19.07, Madonā pienāks 21.47. Attiecīgi piektdienās un svētdienās tas kursēs tālāk līdz Gulbenei – pulksten 22.09 vilciens piestās Cesvainē, 22.21 – Dzelzavā, 22.37 – Jaungulbenē un galastacijā pienāks pulksten 22.56.
Atceļā no Gulbenes uz Rīgu vilciens (Nr. 619) sestdienās un pirmdienās dosies pulksten 3.55. Jaungulbenē vilciens būs 4.14, Dzelzavā – 4.30, Cesvainē – 4.42. No Madonas stacijas vilciens izbrauks pulksten 5.03 un līdz Rīgai kursēs atbilstoši maršrutā Madona-Rīga noteiktajam sarakstam.