Kā katru gadu, arī šogad oktobris tiek pasludināts par „Tīrības dienu" mēnesi, kura laikā iedzīvotāji, valsts iestādes un uzņēmumi tiek aicināti sakopt un satīrīt ikvienu valsts stūrīti, sākot no savām mājām, uzņēmumiem un pagalmiem, beidzot ar parkiem, pļavām un mežiem. „Staru" informē „Tīrības dienu" organizatoru pārstāve Linda Osīte.
Viņa uzsver: „Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, rudens talkas sāksies oktobrī, jo tas ir laiks, kad ir iespēja Latviju attīrīt no sabirušajām lapām, atkritumiem un putekļiem. Vēršamies pie uzņēmumiem, kas apzinās sevi kā neatņemamu Latvijas valsts sastāvdaļu, kuriem rūp Latvija, kas vēlas līdzdarboties vides sakopšanā un saglabāšanā, piesakoties atbalstīt un aicinot sabiedrību padarīt Latviju tīrāku un skaistāku."
Šo dienu ietvaros tiks rīkotas dažādas aktivitātes, kurās iesaistīties varēs ikviens, kam rūp tīra un sakopta vide.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.09.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA