Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: LNT šovs „Dziedošās ģimenes”

Redakcija

Autors • 26.09.2012.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties LNT šovu „Dziedošās ģimenes", kas notiek jau ceturto reizi, un kādi ir jūsu pirmie iespaidi? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Dace Caune no Barkavas: – To, protams, skatāmies: vai tad šo raidījumu var vispār neskatīties, ja tik ļoti patīk, kā dzied mūsu Latvijas ģimenes? Pirmajā raidījumā ļoti patika ģimene no Ludzas. Protams, arī meirānieši no Lubānas novada un vēl trīs māsiņas ar brīnišķīgām balsīm, it sevišķi jaunākā meitene, kas spēlēja vijoli. Diemžēl nākamajā kārtā neiekļuva viena no manām favorītēm. Skatoties šosvētdien, ļoti atbalstīsim Zepu-Raģeļu ģimeni, ko ļoti labi pazīstam.

Dagnija no Praulienas: – Jaunās sezonas pirmo raidījumu neredzējām, bet, kad rudens darbi būs padarīti, to noteikti skatīsimies, līdzīgi, kā to darījām arī iepriekšējos gados. Mūsu simpātijas parasti iegūst tās ģimenes, kuras skaistāk dzied. Tas nav atkarīgs tikai no tā, kādu novadu tās pārstāv.

Andris no Vecpiebalgas: – Varbūt kāds ģimenē arī skatās, bet es tas neesmu. Ja televizors šai laikā ir pārslēgts uz LNT kanālu un kāda dziesma saista uzmanību, paklausos, bet tajā visā iekšā gan neesmu.

Madoniete Beāte: – Tas ir vareni, tas ir apsveicami, tas ir ļoti mīļi, ka Latvijā ir tik daudz dziedošu ģimeņu. Un balsosim visi par meirāniešiem! Man viņu sniegums pirmajā pusfinālā ļoti patika, bija tāda sajūta, ka viņu vidū ir jābūt arī radiem no Gavaru dzimtas. Tas ir tik forši, ka tādi dziedāšanas svētki tiek rīkoti. Jānovēl, lai tajos piedalās arvien jaunas ģimenes un mūs visus priecē ar skanīgām dziesmām. Man ļoti patīk tā lielā sirsnība, kas tur valda, tas, ka par katru ģimeni tiek sīkāk pastāstīts, tiek izvēlētas dziesmas, kas spēj sirdi aizkustināt. Es ne tikai skatos, bet arī balsoju.

Ēriks no Biksēres: – Tas ir labi, ka arī tādi šovi tiek rīkoti, bet es strādāju par autobusa šoferi un man nav tam laika. Arī tad, ja neesmu reisā, svētdiena ir vienīgā brīvdiena, un tad, protams, ir jādara citi darbi. Taču kundze „Dziedošās ģimenes" skatās.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px