Svētdien, 23. septembrī, ar pirmo pusfinālu tika atklāts ceturtās sezonas sirsnīgais un skanīgais LNT dziedāšanas svētku „Dziedošās ģimenes" tiešraižu cikls.
To atklāja „Dziedošo ģimeņu" trešās sezonas uzvarētāji Puncuļu ģimene, kas ar dziesmu „Paleidzi, dīvs" nodeva stafeti šā gada dziedāšanas svētku ģimenēm. Savukārt savu debiju kā raidījuma vadītāji piedzīvoja brāļi Atis un Jānis Auzāni. Desmit stipru un dziedošu ģimeņu sniegumu vērtēja trīs žūrijas locekļi – LNT labestības projektu „Labestības diena" un „Eņģeļi pār Latviju" vadītāja un veidotāja, aktrise Katrīne Pasternaka, komponists un pianists Mārtiņš Brauns un trīs bērnu mamma un stila eksperte Gundega Skudriņa.
No sirds aizkustina publiku un žūriju
Pavisam atlases konkursam šajā sezonā pieteicās 101 ģimene no visas Latvijas jeb kopā 587 cilvēki, no kuriem 20 ģimeņu tika izvirzītas dalībai dziedāšanas svētkos. Pirmajā pusfinālā tika noskaidrotas piecas Latvijas lielo dziedāšanas svētku dalībnieces, kuras, izpildot vienas no skaistākajām dziesmām, aizkustināja gan skatītājus klātienē, gan otrpus televīzijas ekrāniem. Savukārt nākamās piecas kļūs zināmas nākamsvētdien.
Pirmajā pusfinālā pēc žūrijas un skatītāju kopvērtējuma kļuva skaidrs, ka skanīgo sacensību turpinās Vīgupu ģimene no Bauskas, Smildzēju ģimene no Talsiem, Laicānu ģimene no Balviem, Noviku ģimene no Lubānas novada Meirāniem un Tihovsku ģimene no Ludzas. Ar šīm piecām ģimenēm LNT skatītāji varēs tikties jau 7. oktobrī, kad sāksies lielie dziedāšanas svētki „Dziedošās ģimenes".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.09.2012.
Autore: BAIBA MIGLONE
LNT publicitātes foto