Latvijas Sarkanā Krusta Madonas komiteja 26. septembrī no pulksten 9 līdz 12 organizē donoru dienu Madonā.
Pēc Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles ārstes Irēnas Seņkovas apkopotās informācijas, otrajā izbraukuma reizē Madonā 13. jūnijā asinis nodeva 58 donori, dažādu iemeslu dēļ atteikts tika 6 cilvēkiem. Kā pirmreizējie donori reģistrēti 5 brīvprātīgie asins ziedotāji. Pēdējā izbraukuma diena šogad Madonā plānota 27. decembrī. Gaidām brīvprātīgos asinsdonorus, šoreiz – Madonas pilsētas sporta centrā Gaujas ielā 13 (ieeja no kreisās puses pa kāpnēm veselības istabā)! Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Ziedo asinis, radi smaidu!
Autore: INESE SALENIECE,
LSK Madonas komitejas brīvprātīgā