Pēc nedēļas – 21. septembrī no pulksten 14 līdz 17 – ikvienam interesentam ir iespēja pievienoties lielā tekstilmozaīkas cimda veidošanā.
Cimda izstrādes darbnīca jau labu laiku atklāta Madonas muzeja izstāžu zālēs, un procesu koordinē muzeja darbiniece Inese Jakobi un Danute Vēze, kā arī kalsnaviete Olita Šlesere. Māksliniece Olita Šlesere jau vairākus gadus ir piedalījusies tekstilmozaīku festivālā Rīgā un šo tehniku gan pārzina pati, gan prot ierādīt citiem.
30. novembrī muzeja izstāžu zālēs tiks atklāta tekstilmākslinieces Dzintras Vilks personālizstāde „Cimdi". Tai fonu veidos cimdi no Madonas muzeja krājuma un šodienas meistaru pūra, kā arī kopīgi gatavotais tekstilmozaīkas cimds (350 cm x 150 cm). Tā kā līdz izstādes atklāšanai jāsašuj vēl daudz kvadrātiņu, ikviens aicināts līdzi ņemt šķēres un lupatiņas un līdzdarboties!
Autore: INESE ELSIŅA