Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: jaunais mācību gads

Redakcija

Autors • 04.09.2012.

Burtu lielums

Vai jaunais mācību gads ir atnācis gaidīts, un kādi ir pirmās skolas dienas iespaidi? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem skolu audzēkņiem.

Madoniete Līga: – Īstenībā uz skolu vēl negribējās doties, jo vasarā bija labas atpūtas iespējas. Taču, protams, bija liels prieks atkal satikties ar klasesbiedriem un skolasbiedriem. Mācību gads Madonas pilsētas 2. vidusskolā solās būt interesants un arī grūts, jo es mācīšos 11. klasē, bet tas nozīmē, ka arī 12. klase vairs nav aiz kalniem, kad būs jāliek centralizētie eksāmeni, tāpēc cītīgi ir jāmācās jau tagad, īpaši, ja nav pieņemts lēmums par turpmāko izglītību pēc vidusskolas beigšanas.

Madoniete Andra: – Mācību gads sākās ar svinīgu pasākumu sporta zālē un skolas direktora Valentīna Rakstiņa uzrunu, kas mums visiem to novēlēja veiksmīgu. Mācību gada norises un jaunumus pārrunājām arī ar klases audzinātāju Irinu Šutko. Šajā mācību gadā skolā būs arī daži jauni skolotāji.

Madoniete Alise: – Šogad es mācīšos Madonas pilsētas 1. vidusskolas 4. klasē. Mums ir draudzīgs kolektīvs, un klases audzinātāja Lolita Kalupniece šodien – pirmajā skolas dienā – mums novēlēja labi mācīties. Man vislabāk patīk latviešu valoda un matemātika. Arī uz skolu jau gribējās iet, kaut gan vasara pagāja ļoti ātri – piedalījos nometnē, pabiju Īrijā, kā arī braucu ar riteni un palīdzēju mammai darbos.

Madoniete Kima: – No mācību priekšmetiem man vislabāk patīk matemātika, tā man padodas, un šajā priekšmetā man ir ļoti labas atzīmes. Vasarā piedalījos dažādās sporta sacensībās. Es nodarbojos ar biatlonu un trenējos pie treneres Unas Aramas.

Laura no Ošupes pagasta: – Es mācīšos Madonas Valsts ģimnāzijas 11. klasē. Pirms dažiem gadiem šo skolu izvēlējos tādēļ, ka pēc vidējās izglītības iegūšanas vēlos studēt augstskolā un, manuprāt, mācoties tieši ģimnāzijā, var ļoti labi sagatavoties studijām. Tikko beidzies svinīgais pasākums Saieta laukumā, tagad dosimies katrs uz savu klasi, lai iepazītos, kādi jaunumi mūs sagaida jaunajā mācību gadā.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px