23. augustā ar plenēra dalībnieku darbu izstādi un tikšanos ar autoriem noslēdzās divpadsmitais starptautiskais glezniecības plenērs „Laisma".
Plenērs pirmo reizi ritēja nevis Vestienā, bet Sarkaņu pagastā – sporta un atpūtas kompleksā „Rēķu kalns", savukārt plenērā tapušo darbu izstādi varēja skatīt Madonas muzeja izstāžu zāļu foajē telpā.
Izsaka pateicību atbalstītājiem
Plenēra organizatore Maija Jakoviča klātesošos muzejā iepazīstināja ar plenēra dalībniekiem un izteica pateicību Madonas novada pašvaldībai par sniegto finanšu atbalstu, kā arī SIA „Madonas patērētāju biedrība" ražotnei „Madonas maiznieks", SIA „Junge" un AS „Lazdonas piensaimnieks", kas „Laismu" atbalstījuši kopš pirmā plenēra norises.
Muzeja direktore Līvija Zepa izteica gandarījumu par to, ka mākslinieki dokumentē šo laiku. „Man aizvadītā nedēļa pagāja dokumentu mantojuma zīmē. Šodien nācu pie atziņas, ka arī jūs veicat šo darbu, tikai mākslā dokumentējat šodienu. Tas, ka kopjat novada mākslas vidi, ir ļoti apsveicami, un māksliniekus vienmēr gaidām atgriežamies izstādēs – strādājiet un brauciet uz Madonu atkal!"
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.08.2012.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto