Novembrī rajona skolēniem sākušās mācību olimpiādes. Pirmā no tām notika Madonas Valsts ģimnāzijā 11., 12. klašu audzēkņiem angļu valodā.
– 8. novembrī angļu valodas olimpiādē labus rezultātus uzrādīja 6 skolēni, – „Staru" informē rajona padomes izglītības pārvaldes speciāliste Lilioza Vilciņa.
1. vietu rajona olimpiādē ieguva Madonas Valsts ģimnāzijas 12. klases audzēkne Anete Vabule (skolotāja Ārija Fārte); 2. vietu ieguva Madonas Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece Sandra Jāņekalne (skolotāja Ārija Fārte), Madonas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolēns Reinis Veips (skolotāja Zane Burņevska) un Ērgļu vidusskolas 12. klases skolniece Daiga Vīndedze (skolotāja Inese Šaudiņa). 3. vietu ieguva Madonas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniece Lelde Veipa (skolotāja Sandra Sinele). Atzinības raksts tika piešķirts Madonas pilsētas 1. vidusskolas 12. klases audzēknim Kasparam Liepam (skolotājs Viesturs Rikveilis).
23. novembrī Madonas Valsts ģimnāzijā notiks rajona olimpiāde vācu valodā, bet 6. decembrī Madonas pilsētas 1. vidusskolā 9.-12. klašu skolēniem plānota bioloģijas olimpiāde.
Autore: INESE ELSIŅA