Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

TS meistardarbnīca „Mēs to mīlam!”

Redakcija

Autors • 03.08.2012.

TS meistardarbnīca „Mēs to mīlam!”
Burtu lielums

No 16. līdz 18. jūlijam pie Linkas dīķiem norisinājās teātra sporta meistardarbnīca „Mēs to mīlam!".

Meistardarbnīcā piedalījās bērni no Madonas BJC teātra sporta studijas „IemīlēTS," Kusas pamatskolas teātra sporta studijas „BrīnumzEME", aprūpes un atbalsta centra „Ozoli" teātra sporta pulciņa, kā arī bērni no Kusas/Lauteres mazpulka. Kopīgi tika izveidota sadraudzības himna un karogs, kas no šī laika mūžīgi plīvos katrā sadraudzības turnīrā.
Pēc pasākuma aprunājos ar dalībniekiem un pedagogiem.
Lorita uzskata: „Meistardarbnīca manī raisīja tikai un vienīgi pozitīvas emocijas un rosināja uz šādu pasākumu veidošanu pašu."
Linda: „Kaut ārā bija auksts un brīžiem lija, man patika. Patika sēdēt pie ugunskura un dziedāt dziesmas ģitāras pavadījumā. Paldies šoferīšiem, kas mūs aizveda, skolotājiem, kas mums palīdzēja, un, protams, Linkas saimniekiem."


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.08.2012.

Autors: EDGARS KALNIŅŠ,
Kusas pamatskolas audzēknis,
TS „BrīnumzEME" dalībnieks

Foto no pasākuma

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px