Neraugoties uz lielo karstuma vilni, sauss nav – meži ir pielijuši un tikai tagad lēnām sāk kalst. Pašlaik lielākā uzmanība jāpievērš drošībai ūdeņu tuvumā – visā Latvijā šobrīd izplatīti gadījumi, kad cilvēki slīkst, apgāžoties laivai, un, protams, arī alkohola reibums spēlē lielu lomu nelaimes gadījumos.
– Mūspusē strauju upju ar atvariem nav, taču pietiek ar ezeriem. Noteikti jāpieskata mazi bērni, lai neiekrīt ūdenī. Pagaidām laimīgā kārtā mūsu pusē nav bijis izsaukumu glābt slīcējus, braucām vienīgi palīgā Cēsu kolēģiem tur noslīkuša cilvēka meklējumos, – laikrakstam atklāja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas inspektors Erlands Stangainis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.07.2012.
Autore: RITA TURKINA