Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Dodas uz Franciju

Redakcija

Autors • 27.07.2012.

Burtu lielums

CESVAINES vidusskolas pārstāvji – 8 skolēni un 2 skolotāji – kopā ar diviem jauniešiem no Grašu bērnu ciemata trešdien devās ceļojumā uz Franciju.

– Dodamies uz Francijas dienvidos esošās pilsētas Tulūzas apkārtni, lai piedalītos 11. starptautiskajā jauniešu apmaiņas nometnē. Bez latviešiem šajā nometnē piedalīsies arī rumāņi, franči un itāļi. Pagājušajā gadā jaunieši apmeklēja nometni Rumānijā, savukārt nākamgad šāda aktivitāte tiek plānota Latvijā. Ja pagājušajā gadā Rumānijas braucienā varēja piedalīties seši skolēni, tad šogad tiek dotas desmit vietas ar nosacījumu, ka pamatā jābrauc tiem skolēniem, kas piedalījās iepriekšējā nometnē, – informēja brauciena dalībniece, skolotāja Sarma Kurme. – Rumānijā nometnes laikā tika pētīta vietējā arhitektūra, šī gada devīze skan „Spēlēsimies ar dažādību", un šobrīd vēl grūti pateikt, kādus uzdevumus tā mums izvirzīs. Mājas darbā tika uzdots sagatavot tautas deju un iepazīstināt ar savas valsts virtuvi –
mēs gatavosim desertu.
Plānots, ka Latvijā nometnes dalībnieki atgriezīsies pēc desmit dienām.

Autore: RITA TURKINA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px