Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonas puiši spēlē ar stiprākajiem arī Rīgā

Redakcija

Autors • 25.07.2012.

Madonas puiši spēlē ar stiprākajiem arī Rīgā
Burtu lielums

Braucam spēlēt ielu basketbolu arī uz citām pilsētām, un 12. jūlijā Z. Raimo, K. Lancmanis, T. Kohanovs devās uz Rīgu, lai piedalītos „Ghetto basket" kārtējā sacensību posmā.

Šajā ceturtdienā vairums spēļu notika slapjos laukumos. Mūsu puiši jau apakšgrupā saprata, ka joki būs mazi, jo šeit vasarā sabrauc visi labākie attiecīgo vecuma grupu spēlētāji, izņemot tos, kuri ir aizņemti Latvijas izlašu interesēs. Jau pirmajā spēlē nācās tikties ar Džeiku Krūmiņu, kas savu meistarību turpina attīstīt Spānijā. Tas pats sagaidīja arī nākamajās spēlēs, kur pretī stājās U-16, U-15 labākie jaunie basketbolisti no Rīgas sporta skolām.
Apakšgrupas cīņas puiši izturēja labi, savā apakšgrupā uzvarot. Uzvara sekoja arī astotdaļfinālā, bet jau pēc pusfināla spēles, kad cieta pirmo zaudējumu, bija skaidrs, ka uz tādu turnīru ar ievērojamu spēļu skaitu jāierodas vismaz četratā. Žēl, arī cīņā par 3. vietu nācās piekāpties, bet šādā konkurencē arī 4. vieta ir vērtējama augstu.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.07.2012.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px