Sākot no 14. jūlija līdz 25. augustam, katru sestdienu pulksten 16 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā rit koncertu cikls „Vasaras mūzika".
Koncertprogrammās skanēs dažādu laikmetu komponistu mūzika no renesanses laika līdz mūsdienām. Šī ir lieliska iespēja dzirdēt un izbaudīt ievērojamās Cēsu baznīcas ērģeles gan solo skaņdarbos, gan ansamblī ar vijoli, flautu, čellu un balsi. Baznīcas velves sola arī patīkamu atpūtu no vasaras tveices.
Muzikālais projekts turpina pirms vairākiem gadiem iesākto Vidzemes mūziķu sadarbību. Koncertā piedalīsies profesionāli mūziķi no Vidzemes: ērģelnieces Lelde
Krastiņa, Līga Ivāne un Inga Rācene, čelliste Ilze Petrovska, vijolniece Fiona Vilnīte, flautiste Elita Ezermale un ar savu balsi klausītājus priecēs Ērika Jonīte.
21. jūlijā pulksten 16 muzicēs Līga Ivāne, ērģeles; 11. augustā – Inga Rācene, ērģeles; 25. augustā – Lelde Krastiņa, ērģeles; Ērika Jonīte, balss; Elita Ezermale, flauta.
Autore: INESE ELSIŅA