Ar Madonas novada pašvaldības atbalstu otro reizi Latvijas Radio 2 Madonas estrādē aicina uz lielāko šlāgerfestivālu Latvijā – „Zelta šlāgeris".
Festivāls notiks 28. jūlijā pulksten 17, un tajā uzstāsies vairāk nekā 30 kantrī un šlāgermūzikas izpildītāji, kā arī dažādi tautā iemīļoti šlāgerizpildītāji: „Apvedceļš", „6. jūdze", „Zeļļi", „Klaidonis", Riči, Santa Zapacka&Harijs Ozols, „Tērvete", „Bruģis", Dzintars Čīča, Kaspars Antess, Šminiņu ģimene, Santa Kasparsone, Gunārs Meijers un citi. Koncertu vadīs aktieris Guntis Skrastiņš. Festivāls paredzēts 6 stundu garumā, pēc tā būs balle līdz rīta gaismai kopā ar grupām „6. Jūdze", „Bruģis", „Klaidonis", kā arī Latvijas Radio 2 DJ Aivis. Apmeklētājiem tiks nodrošinātas telšu vietas.
Autore: INESE ELSIŅA