Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāta kauss volejbolā meiteņu komandām.
B2 grupas (1996. g. dz.) meitenes cīnījās 2. līgā. Spēles notika Madonā, Kuldīgā un Gulbenē. Madonas volejbolistes kopvērtējumā ieguva 12. vietu.
B1 grupas (1995. g. dz. un vecākas) meitenes spēlēja 1. līgā. Aizvadot spēles Madonā un Rīgā, tika iegūtas tiesības (jau sesto gadu pēc kārtas) spēlēt finālā un cīnīties par medaļām. Ir prieks par meiteņu spēli finālā, taču palika rūgtums par nepadarītu darbu līdz galam. Pārdzīvoti zaudējumi komandām „RVS/Mārupe" (A. Kļaviņš) un RVS (S. Cepurīte). Madonas meitenes, būdamas vadībā ar 2 : 0, zaudēja ar rezultātu 2 : 3. Šīs spēles arī izšķīra medaļu likteni un ceļazīmi uz Baltijas čempionātu (uz to brauca četras labākās komandas). Otrajā dienā nāca jauni zaudējumi – 1 : 3 „Daugavpilij" un 0 : 3 – RVS (N. Lūsis). Līdz ar to madonietēm finālā – 5. vieta. Komandā spēlēja: S. Cimdiņa (tika atzīta par vienu no labākajām spēlētājām šajā čempionātā), I. Rubule, J. Nastenko, V. Kiseļeva, M. Ceruka, I. Zviedre, K. Krīgale un U. Skuja.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.06.2012.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris
MĀRA GAILUMA foto