Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles darbinieki pateicas visiem atsaucīgajiem donoriem, kuri apmeklēja pirmo izbraukuma dienu šā gada 7. martā.
Pēc apkopotās informācijas, asinis nodeva 127 brīvprātīgie ziedotāji, dažādu iemeslu dēļ atteikts tika 13 cilvēkiem. Priecē tas, ka atkal aktīvi bijuši pirmreizējie donori — 31.
Rēzeknes filiāles darbinieki vērš uzmanību uz to, ka 13. jūnijā netiks pieņemti 2. grupas A+ asinsgrupas donori sakarā ar to, ka šīs grupas asinis ir pietiekamā uzkrājumā.
Gaidām brīvprātīgos ziedotājus Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē 13. jūnijā no pulksten 9 līdz 12. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.
Ziedo asinis, radi smaidu!
Autore: INESE SALENIECE