Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu par darba dienas pārcelšanu 2012. gadā, Madonas novada pašvaldība informē, ka visas pašvaldības struktūrvienības un iestādes strādās sestdien, 28.aprīlī, saskaņā ar pirmdienas, 30. aprīļa, darba grafiku, bet pirmdiena būs brīva.
Vienīgā iestāde, kas strādās 30. aprīlī, būs Madonas slimnīca. Madonas novada pašvaldības SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars informēja, ka tas tiek darīts, lai nodrošinātu nepārtrauktu pacientu novērošanu un racionāli izmantotu poliklīnikas speciālistus darbam stacionārā. 30. aprīlī Madonas slimnīca strādās ierastajā grafikā, t. i., saskaņā ar pirmdienas darba grafiku.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS