Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ja iedzīvotāji lūguši

Redakcija

Autors • 08.11.2007.

Burtu lielums

Ošupes pagasta iedzīvotājiem kopš ilgāka laika nav bijuši pieejami medpunkta pakalpojumi, savulaik, iepriekšējā deputātu sasaukuma laikā, pašlikvidējies feldšeru-vecmāšu punkts. Tomēr iedzīvotāji lūguši šo pakalpojumu atjaunot, un pašvaldība tam atsaukusies.

Meklējam darbinieku. Tikai tad varēsim kabinetu sertificēt un domāt, kā apmaksās darbu – vienu daļu segtu veselības obligātās apdrošināšanas instances, arī pašvaldība piemaksātu savu daļu, jo arī abām mūsu skolām – Ošupes un Degumnieku – būtu vajadzīgs šis pakalpojums, – skaidro pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls. – Telpas speciāli medicīnas pakalpojumiem esam izveidojuši Degumnieku pamatskolā, tās atbilst visām jaunākajām prasībām. Tiesa, daļa aprīkojuma ir no iepriekšējā medpunkta, jāvērtē, kas derīgs, kas nav derīgs. Izveidota liela uzgaidāmā telpa ar atsevišķu publisko tualeti, ārsta kabinets un procedūru telpa. Paveiktie darbi ir saskaņoti attiecīgajās instancēs, kas šīs lietas pārvalda, raugoties pēc Ministru kabineta noteikumiem. Darbiniekam arī varētu nodrošināt, kur dzīvot.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px