Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Akcija “Par gaišāku nākotni”

Redakcija

Autors • 03.11.2007.

Burtu lielums

Ceļu satiksmes drošības direkcija sadarbībā ar Valsts policiju, Iekšlietu un Satiksmes ministriju aizvakar sāka informatīvo kampaņu „Par gaišāku nākotni", kuras laikā tiks translēti video un audio klipi, dalīti atstarotāji un apģērbi ar atstarojošām lentēm, šoseju malās tiks izvietoti plakāti.

Militārā policija kampaņas laikā rīkos reidus un „neredzamajiem" gājējiem dāvinās vestes ar atstarojošām lentēm. Rīgas samariešu biedrība aicina pašvaldību sociālos dienestus apzināt cilvēkus, kam ir nepieciešamas siltās jakas ar atstarotājiem, kuras varēs saņemt decembra pirmajās nedēļās. Kampaņas atbalstītājs SIA „Maxima Latvija" ziedos 100 tūkstošus atstarotāju, kuri būs brīvi pieejami arī veikalos „Maxima". Satiksmes drošības kampaņa tiek finansēta no OCTA līdzekļiem.

Oktobra statistika liecina, ka gājuši bojā 17 gājēju, no tiem 2 velosipēdisti. 90% traģēdiju notikušas diennakts tumšajā un krēslas laikā.

2007. gadā par 12% ir palielinājies bojāgājušo gājēju skaits (sasniedzot 95), turpretī bojāgājušo velosipēdistu skaits ir samazinājies par 53%.

Autore: BAIBA MIGLONE


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px