Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Valda Dombrovska veikums premjera amatā

Redakcija

Autors • 12.03.2012.

Burtu lielums

Vakar, 12. martā, apritēja trīs gadi, kopš premjera pienākumus veic Valdis Dombrovskis. – Kā jūs vērtējat Valda Dombrovska veikumu premjera amatā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andris Levis no Sarkaņu pagasta: – V. Dombrovskis valsti vada tādā mierīgā, var pat teikt, flegmatiskā noskaņojumā. ES fondi Latvijai kaut kādas subsīdijas piešķir, mēs esam ar to mierā, piekrītam tās noteikumiem, un viss it kā ir kārtībā. Bet es nesaprotu, kur Latvijā ir tāda ekonomiskā izaugsme, rūpniecības attīstība, par kādu mums stāsta. Domāju, ka V. Dombrovskis nav savā vietā. Mums vajadzīgs enerģiskāks, tālredzīgāks, saimnieciskāks valdības vadītājs. Manuprāt, ar viņu mēs tālu netiksim.

Madonietis Zigmunds: – Es teikšu tā – pagaidām V. Dombrovskis valdību vada ļoti pieņemami, man patīk viņa darba stils, tas, ka viņš to dara prātīgi, mierīgi, bez kādas steigas, konsekventi, visu rūpīgi apsverot un pārdomājot. Tur nav ne ko pielikt, ne atņemt.

Aleksandrs no Bērzaunes: – Man liekas, mums ir pārāk pasīvs premjers. Gribētos, lai V. Dombrovskis valsti vadītu un Latvijas intereses ES aizstāvētu enerģiskāk. Esmu piedzīvojis arī padomju laikus, redzējis, kā lauki bija apstrādāti tolaik, ar šodienu nevar salīdzināt. Vajag panākt taisnīgākus ES platībmaksājumus, varbūt tad lauki atdzims.

Madonietis Vilis: – Tagadējais premjers ir labāks nekā mums ir bijuši iepriekš, viņš vismaz kaut ko dara, nevis tikai runā. Varbūt V. Dombrovskis varētu būt nedaudz enerģiskāks, mierīgais vadības stils ir gandrīz vai vienīgais, ko oponenti viņam pārmet visvairāk.

Rihards Buls no Kalsnavas: – Šodien jau pa radio stāstīja, ka V. Dombrovski neviens nevar ietekmēt un iespaidot, un tas, protams, ir labi. Vienīgi viņš neizrāda nekādas jaunas iniciatīvas, bet premjeram vajadzētu būt enerģiskākam, lai Latvijas tautsaimniecība attīstītos. Tādā ziņā A. Lembergs ir ar iniciatīvu apveltīts vadītājs, kā saka, cilvēks ar lieliem apgriezieniem. Pie mums gan ir tā – ja cilvēkam kas pieder, tad viņu knābā, bet es neesmu pārliecināts, ka viņš prettiesiskās darbībās būtu nozadzis miljonus…

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px