Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Einara Repšes iespējamā atgriešanās politikā

Redakcija

Autors • 06.03.2012.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Einara Repšes iespējamo atgriešanos politikā un viņa izredzēm vēlreiz gūt vēlētāju uzticību? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aleksandrs Ciršs no Sāvienas: – Viņš taču ir jau izblamējies! Diez vai Repšem vajadzētu atgriezties politikā, neraugoties uz to, ka viņš ir gudrs un viņam ir idejas, bet viens jau tās nevar īstenot, īpaši, ja citi tās noštopē. Šaubos, vai viņam izdosies vēlreiz gūt vēlētāju uzticību. Ja viņš politikā nebūtu jau bijis, tad gan, iespējams, par viņu arī balsotu. Manuprāt, Latvijā nevajadzētu dibināt arī jaunas sīkpartijas.

Jānis no Valmieras: – Mani tas neietekmēs. Arī izvēli vēlēšanās man nebūs grūtāk izdarīt. Man viss tāpat ir skaidrs jau tagad, bet droši vien būs vēlētāji, kas par viņu balsos. Cilvēki un viedokļi ir dažādi, turklāt diviem latviešiem jau ir trīs partijas…

Cesvainietis Jānis: – Ja cilvēkam nav ko darīt, lai viņš dibina partiju. Es viņu nekad neesmu atbalstījis. Nedomāju, ka viņam ir lielas izredzes gūt arī citu vēlētāju atbalstu. Repšes laiks politikā ir pagājis.

Madonietis Andris: – To ir grūti prognozēt, un mani tas ne īpaši interesē, bet pieļauju, ka daļēji Repšem varētu izdoties gūt vēlētāju atbalstu, jo cilvēki jau pārsvarā balso par personībām, nevis partijām.

Madoniete Ināra: – Par to ir pāragri spriest, bet es domāju, ka Repše ir gudrāks nekā, piemēram, Šlesers. Ja Repše ir tā izdomājis, lai pamēģina, gan jau laiks parādīs, vai no tā visa kas prātīgs sanāks.

Jānis Viļumsons no Sauleskalna: – Grūti pateikt, bet savulaik Repše ļoti normāli darbojās Latvijas Bankā. Ar biznesu gan viņam kaut kā negāja, bet to Repše atzīst arī pats, sakot, ka no viņa mācīties biznesu nevajag. Nezinu, vai mums vispār vajadzīga vēl viena partija. Repše gan pagaidām kopā ar bagātniekiem un vēl šādiem tādiem politiķiem dibina tikai biedrību, varbūt sākumā grib iztaustīt tautas viedokli, ko par to rakstīs prese. Katrā ziņā es šaubos, vai viņam ir iespēja vēlreiz ielēkt politikā, no malas tas izskatās diezgan čābiski.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px