Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: tirgus

Redakcija

Autors • 16.01.2012.

Burtu lielums

Vai, jūsu skatījumā, pirmais šāgada tirgus Saieta laukumā ir izdevies? – jautājām tirgū sastaptajiem pircējiem.

Madonietis Jānis Pelše: – Kopumā tirgus ir izdevies, kaut gan šoreiz tirgotāju nav tik daudz kā citkārt. Izskatās, ka arī tautas ir mazāk, bet droši vien tie maciņi pēc Jaungada sagaidīšanas ir tādi plānāki. Šodien esmu nopircis saldskābmaizi un varbūt vēl šo to iegādāšos. Būs jāpaskatās arī kāds žāvējums, to parasti pērku pie tirgotāja no Baldones. Tas, ka pašvaldība rīko šādus tirgus, ir labi – kāda kapeiciņa tiek budžetā un kāds prieks arī mums, iedzīvotājiem.

Madonietis Ivars: – Uz tirgu Saieta laukumā nāku regulāri. Šodien vēl neko neesmu nopircis, bet es jau tikko esmu atnācis. Man vajag žāvējumus, taču pagaidām neesmu ieraudzījis, ka tos kāds tirgotu. Noteikti nopirkšu arī kādu kūpinātu zivi.

Ivars Svārpstons: – Tirgū Saieta laukumā vienmēr kaut ko nopērku. Arī šodien esmu jau iegādājies Lubānas žāvētās zivtiņas, garšīgu saldskābmaizi. Neko daudz jau nevajag, bet vienmēr apskatos, kādas ir cenas. Katrā ziņā tas ir ļoti labi, ka pašvaldība šādu tirgu ir sarīkojusi arī janvārī, negaidot pavasari. Mūsu pašu produkcija, lai tur kā, tomēr ir labāka un garšīgāka.

Anastasija ar Montu: – Neko daudz neesam iecerējušas pirkt, vairāk domas jau kavējas pie kalniņa, kur visiem bērniem tagad, kad beidzot sniedziņš ir uzsnidzis, gribas doties. Galvenais pircējs ir man blakus, kurai ir tas smagais naudas maks, un tā ir mazmeitiņa Monta. Abas nu tagad lūkosim, ko garšīgu varam nopirkt.

Madonietis Juris Strods: – Mēs uz tirgu nākam katru reizi – gan lai kaut ko nopirktu, gan pastaigas pēc. Interesē gan sezonas preces – apavi, apģērbs, džemperīši, zeķes utt., gan pārtika. Te vienmēr viena firma no Baldones tirgo ļoti labus gaļas žāvējumus, kurus iecienījusi arī mūsu ģimene. Tos ikreiz nopērkam, bet pagājušajā tirgū sapirkām lētas sēklas, lai būtu pavasarī ko sēt. Ziemā tirgus ir mazāks, bet pavasarī un vasarā tiek piedāvāts plašs preču klāsts.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px