Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: piesnigušie ceļi

Redakcija

Autors • 03.01.2012.

Burtu lielums

Vai šodien ceļi, uzsniegot sniegam, ir izbraucami un trotuāri notīrīti? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Liene: – Ar ceļiem viss ir kārtībā. Tie nav slideni, ir izbraucami, pie tam ne tikai pilsētā, bet arī laukos.

Aigars Pulkstens no Ošupes pagasta: – Ceļi mums ir kā ārzemēs. Es šorīt braucu no Degumniekiem, kur sniega bija mazāk, nekā iebraucot Madonā, kur jau strādāja ceļu tīrāmā tehnika. Arī Kalsnavā ceļi bija notīrīti.

Maruta no Liezēres: – Es tikai tagad esmu iebraukusi Madonā. Izskatās, ka gan ielas, gan trotuāri ir notīrīti. Arī Liezērē ceļi bija notīrīti un neslīdēja. Sniegs jau ātri kūst, un šis sniegs ziemu vēl neatnesīs. Tas nokusīs deviņas reizes, jo pirmais sniegs noturējās deviņas dienas. Valsts ceļu uzturēšanas dienesti un pašvaldību komunālie uzņēmumi pagājušajā sniegiem bagātajā ziemā strādāja cītīgi un ļoti centās, lai visi ceļi būtu izbraucami. Cerams, ka arī šajā sezonā būs tāpat, ja uzsnigs sniegs un iestāsies sals.

Rita no Praulienas: – Lauku ceļš šorīt nebija tīrīts, kaut gan bija diezgan pamatīgi piesnidzis. Izbraukt jau varēja, bet labāk būtu bijis, ja ceļš būtu notīrīts. Lielais ceļš gan bija notīrīts. Šis sniegs gan tāpat nokusīs un ilgi neturēsies, varbūt tāpēc šorīt nesteidzās tīrīt lauku ceļus. Katrā ziņā pērn Praulienas pagastā ceļi tika ļoti labi tīrīti.

Kārlis no Praulienas pagasta: – Ne visur ceļi ir notīrīti un nokaisīti. Dažviet tie ir slideni, bet braukt jau var. Piemēram, braucot no Lazdonas, līdz krustojumam, ceļš ir nokaisīts, bet Ļaudonas ceļš – nav. Droši vien visus ceļus nekaisa, taupot līdzekļus, cerībā, ka sniegs nokusīs, un šīs cerības ir pamatotas, jo šis sniegs patiešām ilgi nenoturēsies.

Madoniete Sofija: – Es tikai tagad esmu iznākusi uz ielas. Izskatās, ka Madonā gan ielas, gan trotuāri ir notīrīti. Pie mūsu mājas Rūpniecības ielā 20 vienmēr viss ir labākajā kārtībā, mums ir sava sētniece, kas savu darbu padara labi.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px