Ļoti mierīgi gadumiju ir sagaidījuši Madonas reģiona mediķi, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki.
SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars „Staru" informēja, ka slimnīcā nav bijis jāuzņem neviens no Jaungada svinētājiem. Citus gadus pacienti ar apdegumiem, apsaldējumiem, kaulu lūzumiem vai cita veida traumām nav retums, taču šogad iedzīvotāji Jaungada svinības ir aizvadījuši prātīgāk.
Arī VUGD Madonas daļā izsaukumi saistībā ar ugunsgrēkiem laika posmā no 31. decembra līdz 1. janvārim netika saņemti.
– Svētku laiks tika aizvadīts ļoti klusi. 29. decembrī gan saņēmām izsaukumu par degošu skursteni, bet 30. decembrī kādas ēkas dūmvadā dega sodrēji. No ugunsnelaimēm tas, par laimi, arī viss. Līdztekus tam bija arī viens izsaukums uz auto avārijas vietu, – pastāstīja VUGD Madonas daļas inspektors Erlands Stangainis, piebilstot, ka citugad ugunsdzēsējiem un glābējiem šajā laikā darba ir bijis krietni vien vairāk.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS