Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Sniegs

Redakcija

Autors • 07.12.2011.

Burtu lielums

Vai jūs šorīt iepriecināja uzsnigušais sniegs, un vai jau izjūtat Ziemassvētku un Jaungada tuvošanos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Zina: – Īsta ziema jau ir labāka. Vajag gan sniegu, gan arī nedaudz sala, lai visi vīrusi ietu bojā. Turklāt sniegs rada arī svētku noskaņu, bez tā Ziemassvētkus un Jaungadu ir grūti iedomāties. Par gaidāmajiem svētkiem liecina arī svētku noformējums, kas šur tur ir jau vērojams pilsētā. Kā katru gadu, krāšņa ir arī iedegtā lielā egle Saieta laukumā. Arī man svētkos būs egle, tā man ir saglabājusies no iepriekšējā gada. To uzdāvināja dēls, un tās man tagad pietiks visam mūžam.

Madoniete Beāte: – Par sniegu ir ļoti liels prieks. Pateicoties tam, noskaņojums ir kolosāls, visi priecājas un, var just, iekšēji smaida. Gatavojoties Ziemassvētkiem un Jaungadam, vajag ieviest arī jaunas tradīcijas. Es, piemēram, Madonas patērētāju biedrībai ierosināju 2. stāva foajē uzstādīt egli, lai tajā varētu atstāt novēlējumus un pašu darinātus dekorējumus. Manuprāt, tas varētu izdoties un gūt atsaucību.

Lazdoniete Lilita: – Sniegs, protams, pastiprina izjūtu, ka tuvojas vieni no gada skaistākajiem svētkiem. Kā vispār var būt Ziemassvētki bez sniega? Šī sniega kārta gan nenoturēsies, bet, cerams, sniegs uzsnigs no jauna. Gatavojoties Ziemassvētkiem, pie mums Lazdonā ir izgreznotas iestādes, bet tādas egles, kā Saieta laukumā Madonā, mums nav.

Madonietis Aivars: – Tas, ka beidzot uzsnidzis sniegs, iepriecina. Pat kaķīši šorīt iznāca ārā un brīnījās, kāpēc zeme ir balta. Žēl vienīgi, ka zeme nav sasalusi un šis sniegs nokusīs.

Madoniete Lauma: – Tas, protams, ir ļoti labi, ka beidzot ir uzsnidzis sniegs. Ziema tiek gaidīta jau sen, nepatīk, ka rudens pelēkums šogad ir tik ilgi, gribas taču kaut ko baltu un gaišu. Madonas centrā sniegs ir jau pakusis, bet pilsētas malā, kur dzīvoju, nekas nekūst, sniega klajums ir tikpat balts kā no rīta. Attiecībā uz svētku noskaņu – tā jārada pašiem. Ja domā labas domas, tad vienmēr ir arī priecīgs prāts.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px