Pirmdien, 21. novembrī, pulksten 10 Madonas bērnu un jauniešu centrā notiks skolu direktoru vietnieku audzināšanas darbā seminārs.
Uz sarunu ar skolu pārstāvjiem ieradīsies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Rēzeknes reģiona inspektore Rita Vasiļjeva. Kopā ar savu kolēģi inspektore runās par bērnu drošību, atbildot uz jautājumiem un analizējot situācijas no dzīves.
– Gatavojoties semināram, skolotājus aicinājām sagatavot jautājumus, – precizēja Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte. – Šī saruna iecerēta kā dialogs.
Autore: INESE ELSIŅA