Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Jaunā valdība

Redakcija

Autors • 26.10.2011.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par otrdien apstiprināto jauno valdību – vai tai izdosies nostrādāt visus trīs gadus līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Sofija: – Es neko par to nezinu. Nav laika ne skatīties televizoru, ne klausīties radio, ne arī lasīt avīzes. Ir jāstrādā un jāgana lopi. No valdības tāpat neko labu nesagaidīsim.

Inese no Ērgļiem: – Valdībai būtu jānostrādā visi trīs gadi. Es gan esmu visai maz informēta par konkrētajiem ministriem, jo ļoti maz skatos televizoru. Šogad ir silts un saulains laiks, un ir jābauda zelta rudens, nevis tik ļoti jādomā par politiku. Lai to dara tie, kas atrodas pie varas, lai viņi, tāpat kā mēs pārējie, strādā un nespēlē politiskās spēlītes!

Alfrēds no Sausnējas: – Esmu pensionārs, dzīvoju laukos un valdības veidošanai pārāk daudz nesekoju. Protams, gribētos, lai valdībai veiktos un dzīve mums visiem kļūtu labāka. Pensiju saņemu, un, ja pensijas nevar palielināt, lai vismaz nesamazina. Arī tas jau būtu labi. Manuprāt, jaunajai valdībai vajadzētu noturēties visus šos trīs gadus. Bieža valdības maiņa neko labu nedod, tam nav nekādas jēgas. Viss tikai stāv uz vietas. Ir jāstrādā, nevis tik daudz laika jāveltī koalīcijas veidošanai.

Madonietis Māris:
– Nekā laba es negaidu. Tas pats vien būs. Nekad mūžā jaunajai valdībai neizdosies nostrādāt visus trīs gadus. Vieni saka – līdz Jāņiem, es pat šaubos par to. Labi, ja tā nostrādās līdz 4. maijam. Es gan vēlēšanās nepiedalījos, jo mums nav tādas partijas, par kuru varētu teikt – lūk, tie ir īstie čomaki, par kuriem jābalso.

Arnolds no Kalsnavas: – Vēlēšanas pie mums tiek rīkotas nepareizā laikā. Iepriekšējo Saeimu vēlējām vecā Mēnesī, un es teicu: nekas labs nav gaidāms, pajuks. Arī 11. Saeimu vēlējām vecā Mēnesī. Taču visi darbi, kā liecina mani novērojumi, ir jāsāk jaunā Mēnesī. V. Dombrovska valdība gan tika apstiprināta, kad mainījās mēness fāzes, tas nozīmē – cerības, ka tai izdosies noturēties, ir, bet pavisam droši to apgalvot nevar. Vajadzēja koalīcijā ņemt arī zemniekus, tad izredzes nostrādāt visus trīs gadus būtu lielākas.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px