Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Pašvaldībai ir jāievēro likums”

Redakcija

Autors • 26.10.2011.

Burtu lielums

Līdz šā gada maijam man bija piešķirts pakalpojums – aprūpe mājās. Maijā pati atteicos no aprūpētāja, jo apkures sezona bija beigusies. Tagad tai atsākoties, zvanīju uz sociālo dienestu un informēju, ka arī šogad man būtu nepieciešams cilvēks, kas var palīdzēt ienest malku četras reizes mēnesī. Taču uzzināju, ka kopš maija par šo palīdzību ir jāmaksā astoņi lati mēnesī, – laikrakstam „Stars" pastāstīja madoniete Ludmila Šakina.

Viņa dzīvo viena dzīvoklī ar krāsns apkuri un ir II grupas invalīde ar kustību traucējumiem, tāpēc malku pati ienest nevar. Sievieti jau sākotnēji pārsteiguši pašvaldības pieņemtie grozījumi, un viņa retoriski jautā: kāpēc invalīdiem būtu jāmaksā cilvēkiem, kas jau tā par šo darbu saņem algu?


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px