Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

TV3 aiziešana no bezmaksas paketes

Redakcija

Autors • 24.10.2011.

Burtu lielums

Vai jūs ietekmēs TV3 pieņemtais lēmums, sākot ar nākamā gada 1. janvāri, aiziet no bezmaksas paketes (iespējams, tā rīkosies arī LNT)? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Saikavas: – Man ir dekoders ar bezmaksas paketi, bet es televīziju maz skatos, jo man nepatīk reklāmas. Es vēl neko neteiktu, ja reklāma būtu raidījumu vai filmu starplaikos. Kas tie par dziedāšanas svētkiem, ja gandrīz vai pēc katras dziesmas 3 minūšu garumā seko pusstundu ilga reklāma? Ja tagad, lai redzētu TV3 vai LNT, būs jāizvēlas maksas pakete un vēl jāskatās reklāma, tad man tāda televīzija nav vajadzīga.

Madonietis Rolands: – Mēs izmantojam dekoderu ar bezmaksas paketi. Droši vien valdībai daļēji būtu jādotē arī TV3 un LNT, jo tām ir vairāki interesanti raidījumi, kurus gribētu redzēt arī turpmāk. Vai arī – jāievieš kāds neliels televīzijas nodoklis. Sākumā likās neticami, ka TV3 ir pieņēmusi šādu lēmumu, jo līgums par bezmaksas apraidi bija noslēgts līdz 2013. gadam, bet acīmredzot to ir iespējams lauzt.

Madoniete Aina: – Mūs tas iespaidos, jo tādā gadījumā mēs šīs televīzijas neredzēsim. Mēs ģimenē ļoti daudz skatāmies sporta pārraides – hokeju, basketbolu, arī futbolu. Televīzijā ir daudz reklāmas. Ļoti nepatīkami, kad, piemēram, skatoties hokeja spēles tiešraidi LTV7, nepārtraukti tiek rādīta reklāma. Arī „Dziedošajās ģimenēs" reklāmas ir par daudz un raidījums mākslīgi tiek izstiepts pat pāri pusnaktij.

Madonietis Normunds: – Es televīziju daudz neskatos, bet man ir maksas pakete, līdz ar to mani tas neskars. Vismaz es tā domāju. TV3 un LNT noteikti vajadzētu būt pieejamām maksimāli lielam cilvēku skaitam arī turpmāk. Ja nevar citādi, valdībai, iespējams, tām jāpiešķir kāda dotācija.

Elita: – Šis lēmums mūs neskars, jo izmantojam kabeļtelevīziju un par to, protams, maksājam. Manuprāt, TV3 un LNT arī turpmāk būtu jābūt pieejamām arī bezmaksas paketē, kaut vai valstij daļēji tās dotējot.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA un OĻĢERTS SKUJA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px