Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: LNT šovs „Dziedošās ģimenes”

Redakcija

Autors • 03.10.2011.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties LNT šovu „Dziedošās ģimenes" un vai, atbalstot kādu no ģimenēm, piedalāties telefonbalsojumā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Jānis: – Es skatos un priecājos, ka ģimenes Latvijā dzied. Tas vien jau vieš gandarījumu, turklāt šogad, manuprāt, arī dziedāšanas līmenis ir pat nedaudz augstāks, nekā pagājušajā gadā, kā saka, iet dziļumā, lai gan arvien vairāk parādās dekoratīvais moments. Man patīk gan dziedošās ģimenes, gan žūrija, kas viņus vērtē ar humoru un lielu labestību. Telefonbalsojumā šoreiz nepiedalos, bet pirmajā reizē, kad dziedošo ģimeņu vidū bija arī Vītolu ģimene, zvanīju un atbalstīju viņus.

Ilmārs no Kusas: – Es skatos un balsoju par dziedošo ģimeni no Varakļāniem. Šminiņu ģimeni atbalstu ne tikai tāpēc, ka viņi ir mūsējie, bet arī tāpēc, ka labi dzied un ir muzikāla ģimene. Lai viņiem veicas, līdzīgi kā Vītolu ģimenei pirmajos dziedāšanas svētkos!

Pēteris no Barkavas: – Svētdienas vakarā „Dziedošās ģimenes" mēs skatāmies un, protams, atbalstām savējos, Varakļāni jau mums ir blakus. Savu atbalstu Šminiņu ģimenei izsakām, piedaloties telefonbalsojumā. Konkurence ir diezgan liela, visas ģimenes labi dzied. To, kas uzvarēs, izšķirs skatītāju telefonzvanu skaits.

Madoniete Velta: – Saprotams, „Dziedošās ģimenes" skatos. Telefonbalsojumā gan nepiedalos, tikai skatos un klausos. Vēl gan nevaru pateikt, kura ģimene ir vislabākā un kurai ir lielākās izredzes uzvarēt. Dziedāšanas svētkus LNT skatos katru gadu, tas ir ļoti patīkams un jauks raidījums.

Ruta no Meirāniem: – Es diemžēl neskatos, jo nerāda televizors: nevaru atļauties iegādāties dekoderu. Pirmajā gadā, kad vēl nevajadzēja dekoderu, skatījos un, protams, balsoju par Vītolu ģimeni. Tagad par „Dziedošajām ģimenēm", to, kā veicas Šminiņu ģimenei, uzzinu, lasot „Staru", kas ir mana iemīļotā avīze un ko es regulāri abonēju.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px