22. oktobrī no pulksten 11 līdz 18 un 23. oktobrī no pulksten 10 līdz 16 Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", notiks seminārs skolu teātru režisoriem un interesentiem.
Tas būs trešais seminārs projekta „Režisors ar lielo „R!"" ietvaros.
Semināru vadīs Viktors Jansons, kas mācījies klaunādes-mīmu teātrī „Licedej", B. Ščukina Teātra institūtā apguvis režiju, šobrīd aspirantūrā mācās aktiermeistarības pedagoģiju, – stāsta pasākuma koordinatore Nadja Niedrīte. – Šobrīd Viktors Jansons strādā SIA „Creative Club" aktieru skolā par režisoru un pedagogu.
Semināra pamattēma – „Spēļu metodika darbā ar materiālu". Dalības maksa – Ls 2.
– Nebaidies piedalīties, ja neesi bijis iepriekšējā semināra dalībnieks, – iedrošina Nadja Niedrīte. – Lūdzu informēt par savu dalību seminārā līdz
20. oktobrim pa tālruni 4807552 vai 26391659, vai e-pastā [email protected].
Autore: INESE ELSIŅA