SIA "Madonas patērētāju biedrība" ražotne "Madonas maiznieks" starptautiskajā pārtikas ražojumu izstādē "Riga Food" saņēma maiznieku konkursa trīs apbalvojumus. Šoreiz – sudraba medaļas – par baltmaizi "Labrīt" un "Līgo maizi". Jaunumu kategorijā otrās vietas medaļu piešķīra "Madonas maiznieka" ceptajai saldskābmaizei "Plūmīte".
Līdz ar to mūsu maizes ceptuves produkcijai piešķirto apbalvojumu klāsts ir apliecinājums produkcijas kvalitātei. Pēc žūrijas vērtējuma Latvijā cep garšīgu maizi, un katram no paraugiem varēja dot labu vērtējumu.
Uzvarētājus sveica zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Latvijas Maiznieku biedrības valdes priekšsēdētājs Kārlis Zemešs, BT1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle, AS "Dobeles dzirnavnieks" valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils, kā arī Latvijas Maiznieku biedrība. Izstādē piedalījās arī SIA "Madonas patērētāju biedrība" valdes priekšsēdētājs Jānis Zahars un ražotnes "Madonas maiznieks" direktore Ludmila Harina.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.09.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no pasākuma