Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Algas palielinās jau oktobrī

Redakcija

Autors • 15.10.2007.

Burtu lielums

Ņemot vērā līdzekļu ietaupījumu šāgada budžetā, ugunsdzēsējiem jau oktobrī tiks palielinātas algas pa 20 latiem, bet ar nākamo gadu – vēl par 30 latiem, pirmdien LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks Ainars Pencis.

Pencis norādīja, ka tādējādi kopumā ugunsdzēsēju algas tuvākajā laikā palielināsies par aptuveni 50 latiem, dienestā strādājošie saņems papildu piemaksas par darbu nakts stundās un citas. Patlaban viens ugunsdzēsējs saņemot ap 300 latu uz rokas.

"Ne viss, kas cerēts, bet drusku būs," sacīja Pencis. Viņš norādīja, ka pamazām tiekot uzlabota arī materiāltehniskā bāze VUGD. Šāgada valsts budžeta grozījumos dienestam piešķirti 4,3 miljoni latu, kas tiks izmantoti 80 jaunu ugunsdzēsības mašīnu iegādei, kā arī citas tehnikas atjaunošanai.

Ziņas avots: Delfi


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px