Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

1. septembris Madonas mūzikas skolā

Redakcija

Autors • 05.09.2011.

Burtu lielums

Pirmo septembri Madonas mūzikas skolas kolektīvs – skolotāji, skolēni, arī viņu vecāki – svinēja Madonas kultūras nama lielajā zālē. Mūzikas skolas telpas šai auditorijai būtu par šauru.

Uzrunājot klātesošos, skolas līdzšinējais direktors Artis Kumsārs pauda domu, ka optimisma stilam Madonā jāvalda arī turpmāk, turklāt varēšanas attieksme būtu jāpārsviež uz visu valsti. Pieminot pašvaldības paveikto ēku sakārtošanas darbā, Artis Kumsārs atzina, ka kultūrizglītības jomā Madonā vien nepieciešams jauns korpuss ģimnāzijai un savienojošs gaitenis starp mūzikas skolas abām ēkām. – Esmu gana strādājis, tāpēc zizli, ko, atklājot renovēto mūzikas skolas ēku, man savulaik pasniedza Raimonds Pauls, šodien nodošu tālāk.
Iestādes jaunais direktors Mārtiņš Bergs izteica gandarījumu, ka tieši viņam būs iespēja vadīt skolu, ko Artis Kumsārs pacēlis Latvijas līmenī gan audzēkņu skaita, gan sekmju ziņā. Skolas audzēkņiem direktors atgādināja patiesību, ka "atverot mūzikas skolas durvis, esat atvēruši durvis uz brīnišķīgu pasauli, kas ir mūzika". Stāstu par mūzikas radīto spēku ir daudz, Mārtiņš Bergs minēja vienu no tiem – reālu situāciju, kur tehniskas augstskolas absolventiem pēc tam, kad viņu mācību iestāde iegādājās mūzikas instrumentus pūtēju orķestrim un ļāva tos lietā likt saviem studentiem, rinda uz katru no viņiem darba devēju starpā tikai pieauga.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.09.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px