Pirmā skolas diena 1. septembrī ļoti sirsnīgā atmosfērā noritēja Mārcienas pamatskolā. Kopā ar mārcēniešiem šajā dienā bija arī Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, turklāt ne jau ziņkārības vadīti, bet gan apliecinot cieņu mārcēniešiem, kas, neraugoties uz ugunsnelaimi, spējuši veiksmīgi sagatavoties jaunajam mācību gadam.
Mārcienas pamatskolai šis ir svarīgu pārmaiņu gads. Tā ir viena no sešām izglītības iestādēm, kur šajā mācību gadā mainās skolas vadība.
Burtu meitene no Ābeces jeb Jelizaveta, kas droši un pārliecinoši vadīja svinīgo 1. septembra pasākumu, uzsvēra, ka Rīga savas pilsētas atslēgu izkalusi tikai šovasar – 810 gadu svinību laikā, bet Mārcienas pamatskolai tā ir jau sen. Viņa aicināja skolas bijušo direktoru Visvaldi Ozoliņu to nodot tagadējai direktorei Aldonai Gudrītei.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.09.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto