– Vai jūs esat jau sagatavojušies jaunajam mācību gadam un iegādājušies visu skolai nepieciešamo? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem skolēniem.
Eva Ūbele no Cesvaines: – Es mācīšos Cesvaines vidusskolas 5.b klasē, un man viss ir jau sapirkts. Turklāt mācību grāmatas mums nebija jāiegādājas, tās nodrošina skola, vienīgi vajadzēja nopirkt darba burtnīcas un parastās burtnīcas, kā arī rakstāmpiederumus. Arī skolas soma nebija jāpērk, tā man ir no pagājušā gada.
Rainers Ramanis no Madonas: – Es mācīšos Madonas pilsētas 1. vidusskolas 4. klasē. Gatavojoties skolai, bija diezgan daudz jāpērk – grāmatas, darba burtnīcas. Man uz skolu jau gribas iet, visvairāk gribas redzēt draugus.
Laura no Madonas: – Es mācīšos Madonas Valsts ģimnāzijas 11. klasē. Pārāk daudz šogad mums nebija jāpērk, galvenokārt vajadzēja iegādāties klades. Jo lielāka klase, jo vieglāk un arī lētāk ir sagatavoties jaunajam mācību gadam.
Vladislavs no Madonas: – Jaunajam mācību gadam īpaši negatavojos, bet nepieciešamās darba burtnīcas un citas skolai vajadzīgas lietas ir sapirktas. Mācību grāmatas nebija jāpērk, tās ir pieejamas skolā. Arī uz skolu, lai kaut ko jaunu iemācītos, iet jau gribas. Es mācos Madonas pilsētas 2. vidusskolā.
Linda no Vestienas: – Es mācos Vestienas pamatskolā. Grāmatas mums nodrošina skola, jāsapērk bija tikai burtnīcas, un tas ir izdarīts. To, kas konkrēti būs jāiegādājas, mums paziņo mācību gada beigās, līdz ar to visu var sapirkt laikus.
Linda Lauva no Praulienas: – Es mācīšos Praulienas pamatskolas 8. klasē. Gatavojoties jaunajam mācību gadam, tik daudz kā sākumskolā vairs nav jāpērk, galvenokārt vajadzēja sapirkt klades. Vasara pagāja ļoti ātri, tagad jau gribas satikt draugus skolā.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA