Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Lemberga lēmums nekandidēt vēlēšanās

Redakcija

Autors • 10.08.2011.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Ventspils mēra Aivara Lemberga lēmumu nekandidēt ārkārtas 11. Saeimas vēlēšanās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Veneranda no Barkavas: – Es par to neinteresējos. Godīgi runājot, es vispār neticu vairs nevienam. Nepiedalījos arī iepriekšējās vēlēšanās, jo neticu, ka var kaut kas mainīties. Neatkarīgi no tā, kas tiek ievēlēts, viss paliek pa vecam.

Ainis no Ērgļiem: – Tas ir pareizs lēmums. Viņa reputācija nav valstsvīra cienīga un nav ko līst Saeimā. Viņam vispār būtu jāpaiet malā. Referendumā piedalījos, tagad būs jāiet un jāvēlē jaunā, 11., Saeima.

Guntis no Ļaudonas: – Es par to, kas kandidēs vai nekandidēs 11. Saeimas vēlēšanās, vēl nedomāju. Nāks tuvāk vēlēšanas, tad skatīšos, kādas būs partiju programmas un deputātu kandidātu saraksti.

Elmārs no Varakļāniem: – Es domāju, ka A. Lembergam ir vieta Saeimā. Žēl, ka viņš pieņēma lēmumu nekandidēt vēlēšanās. Viņš tomēr ir gudrs vīrs un viņam jau sen vajadzēja būt parlamentā. Lembergam vajadzēja dot iespēju tautai paust savu viedokli, saņemt tautas mandātu un strādāt valsts labā. Viņam ir ķēriens, viņa darbi ir visur redzami. Labākais piemērs tam ir Ventspils – otras tādas pilsētas Latvijā es nezinu. Viņš ir arī vīrs, kam savā labā vairs nav jāvelk, viņam visa kā pietiek, un tagad viņš varbūt varētu padomāt par mums…

Pēteris no Rudzētu pagasta: – Lembergs ir tas, kas Latvijā cīnās pret pasaules oligarhu – Sorosa fondu, aiz kura stāv partija „Vienotība". Cik man zināms, ar šo fondu saistītie cilvēki mūsu pusē uzpērk meliorētās zemes, līdzenumus no pensionāriem un divreiz gadā rīko pensionāru vakarus. Es esmu pret to, ka Latvijas zeme tiek izpārdota ārzemniekiem. Izskatās, ka Latvijā atgriežas baronu laiki, tikai tagadējie baroni paņems daudz vairāk. Katrā ziņā es esmu par to, lai A. Lembergs kandidētu vēlēšanās. Lai vienreiz viena partija vēlēšanās dabūtu 51% un varētu parādīt, vai ir darītāji vai tikai runātāji.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px