Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Plāno uzlabot pakalpojumu sniegšanu

Redakcija

Autors • 08.08.2011.

Plāno uzlabot pakalpojumu sniegšanu
Burtu lielums

Ja viss notiks, kā iecerēts, tad jau pēc neilga laika Madonas slimnīcā, kur kopš telpu nodošanas ekspluatācijā 2001. gadā nav veikts telpu kosmētiskais remonts, sāksies darbi saistībā ar projekta „Stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas pilnveidošana SIA „Madonas slimnīca", nodrošinot un attīstot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību" realizāciju.

„Starā", atspoguļojot februāra beigās notikušo darba grupas lokālajās slimnīcās un traumpunktos sniedzamās palīdzības apjoma un darba organizācijas izvērtēšanai sēdi Madonas slimnīcā, jau minējām par slimnīcas dalību Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektā ar mērķi veikt uzlabojumus veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībā.
SIA „Madonas slimnīca" valdes loceklis Bruno Kokars pastāstīja, ka projekta ietvaros sākotnēji bija paredzēts paplašināt slimnīcas telpas, veicot gan iekšējos, gan ārējos ēkas renovācijas un rekonstrukcijas darbus. Telpas plānots pielāgot pacientiem, tai skaitā arī personām ar funkcionāliem traucējumiem. Projekta gaitā uz pansionāta telpu rēķina tika arī paredzēts paplašināt slimnīcas ambulatoro nodaļu, izveidojot kabinetus pacientu pieņemšanai, paplašināt uzņemšanas nodaļu, tādējādi nodalot pacientu plūsmas un radot atbilstošu un ES rekomendētu vidi pacientu uzņemšanai. Projekta ietvaros arī plānots renovēt divas operāciju zāles un reanimācijas nodaļu, kā arī paaugstināt slimnīcas energoefektivitāti.
Projekts aizsākās šā gada sākumā, kad slimnīcas vadība rēķinājās ar to, ka līdz iekšdarbu uzsākšanai saskaņā ar Madonas novada pašvaldības domes pērn pieņemto lēmumu slimnīcas telpas būs atstājis Madonas pansionāts.
Kā zināms, Madonas pansionāts uz Mārcienu pārcelts netika, jo šim mērķim neizdevās piesaistīt Eiropas finansējumu, bet pašvaldība pati to finansēt nevar. Bruno Kokars atzina, ka šī situācija pamatīgi iegriež Madonas slimnīcai, jo uz remontdarbu laiku daļu ārstu kabinetu bija plānots izvietot tieši pansionāta atbrīvotajās telpās.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.08.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px