Dzelzavietei INGAI BROKAI saimniekošana un ēst gatavošana nav sveša lieta, jo ikdienā jāpabaro visa kuplā ģimene – vīrs un trīs bērni. Inga kopš bērnības dzīvo laukos, tādēļ zina, ka vislabākie ēdieni pagatavojami no pašu mājās audzētiem produktiem.
– Ir daudzas tādas lietas, kas mūsmājās iecienītas īpaši. Bērniem, piemēram, ļoti garšo ķirbju-karija krēmzupa. Tā gan vairāk gatavojama rudenī, kad ķirbji ir nogatavojušies. Ķirbji atšķiras ar garšu, taču uzskatu, ka zupā izmantojams jebkurš ķirbis. Kad zupa gatava, sagrauzdēju grauzdiņus, sagatavoju garšaugu maisījumu (baziliks, lociņi) un sablenderēju ar eļļu, izveidojot krēmīgu masu. Ielejot zupu šķīvī, pa virsu uzberu baltmaizes grauzdiņus un ar zaļgano garšaugu maisījumu uzzīmēju, piemēram, virpulīti, vēl iespraužu bazilika lapiņu. Jāteic, ka pašiem es to daru retāk, taču, kad nāk viesi, gribas, lai ir skaistāk. Šis ēdiens, līdzīgi kā citi, ir aizgūts no recepšu grāmatām, taču pati cenšos ikreiz izdomāt jaunu niansīti, – atklāj saimniece.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.08.2011.
Autore: RITA TURKINA
AUTORES foto