Aizvakar Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē tika apstiprināti četru Madonas novada izglītības iestāžu direktori.
„Stars” 7. jūlija numurā jau informēja, ka atlūgumus novada pašvaldībā ir iesnieguši seši skolu direktori: Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina, Mētrienas pamatskolas direktore Melita Grudule, Mārcienas pamatskolas direktors Visvaldis Ozoliņš, Ļaudonas vidusskolas direktore Lidija Kaufelde, Jāņa Norviļa mūzikas skolas direktors Artis Kumsārs un Madonas mākslas skolas direktors Haralds Dirnēns. Pēc pretendentu atlases intervijām deputāti spēja nonākt pie kopīgas kandidatūras četrās no sešām skolām. Par Mētrienas pamatskolas direktori tika apstiprināta Diāna Rudzīte, par Mārcienas pamatskolas direktori tika apstiprināta Aldona Gudrīte, par Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktoru tika apstiprināts Mārtiņš Bergs un par Madonas mākslas skolas direktori tika apstiprināta Marika Zeimule. Visi direktori darbu sāks ar šā gada 1. septembri.
Uz Ļaudonas vidusskolas un Degumnieku pamatskolas direktoru amatiem deputāti nolēma izsludināt atkārtotu pieteikšanos. Pretendentiem dokumenti jāiesniedz līdz
šā gada 10. augustam.
Plašāk par ārkārtas domes sēdes lēmumiem informēsim kādā no nākamajiem „Stara” numuriem.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
Autors: EGILS KAZAKEVIČS