Šonedēļ mūsu reģiona skolu pedagogi pulcējas uz semināriem, kur tiek izvērtēts 2010./2011. mācību gads.
14. jūnijā Madonā, novada domes ēkā, notika Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novada skolu mācību priekšmetu metodisko apvienību vadītāju seminārs. 15. jūnijā – sākumskolas skolotāju kursi „Mājturības un tehnoloģiju, vizuālās mākslas mācīšana un mācīšanās pamatizglītības 1.-4. klasēs", kur kā lektore uzstājās Maira Glinka. 16. jūnijā plānots vispārizglītojošo izglītības iestāžu vadītāju izbraukuma seminārs uz Cesvaines vidusskolu.
– Semināros atskatāmies uz sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā, kā arī ieskicējam jaunā mācību gada aprises un uzdevumus, – komentēja Madonas novada izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne.
Autore: INESE ELSIŅA