– Vai somi pasaules hokeja čempionātā pelnīti ieguva zelta medaļas un arī citas valstsvienības ieņēma vietu atbilstoši savam sniegumam, un varbūt piedalījāties arī 10 000 eiro izlozē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Mārtiņš no Kusas: – Visu finālspēli neskatījos, redzēju tikai pašas beigas, bet tad jau somi bija pārliecinošā vadībā. Šogad Somijai izdevās izveidot spēcīgu hokeja komandu. Labi, ka Latvijas hokejisti spēja noturēties elites grupā, bet žēl, ka viņiem neveicās spēlē pret Somiju un Dāniju.
Madonietis Dmitrijs: – Somi uzvarēja pelnīti, man patika, kā viņi spēlēja. Malači! Taču zināmā mērā tas tomēr bija negaidīti. Vairāk gaidīju no Krievijas izlases, domāju, ka tā līdz finālam nokļūs. Gribējās, lai arī Latvija nospēlētu labāk un ieņemtu augstāku vietu. Hokeja spēles tikai skatos un nekādās izlozēs nepiedalos.
Madonietis Jānis: – Šad tad hokeju paskatos, bet vakardienas finālspēli neredzēju. Tā vis es gluži nedomāju, ka somi kļūs par pasaules čempioniem. Toties cerēju, ka Latvija nospēlēs labāk. Kad visi striķi trūkst, komanda var saņemties, bet uzvarēt jau vajadzēja dāņus. Izlozē es, protams, nepiedalījos, jo tas nav priekš manis. Manuprāt, tā ir diezgan muļķīga rīcība cerēt uz tādu laimi. Cik daudz naudas viena daļa nepaspēlē spēļu automātos! Nav tā kā dzirdēts, ka tāpēc kāds būtu kļuvis bagāts.
Dagmāra no Lubānas: – Tik pārliecinoša somu uzvara man ir pārsteigums. Pirms tam biju domājusi, ka rezultāts būs līdzīgs. Mēs ar dēlu skatāmies visas spēles, bet izlozē gan nepiedalos. Neesmu tik situēta, un man arī loterijās neveicas.
Uldis no Lubānas: – Es gan domāju, ka uzvarēs zviedri. Rezultāts ir diezgan pārsteidzošs. Izskatās, ka 3. periodā drīzāk salūza zviedru vārtsargs, nevis komanda. Pirms tam domāju, ka finālā spēlēs krievi, bet acīmredzot viņiem komandā bija kaut kādas nesaskaņas. Savukārt Latvija nospēlēja savu spēju robežās. Izlozē gan nepiedalījos, jo, ja gribēja kaut ko laimēt, bija jāzvana visu čempionāta laiku.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA