Turpinot pēc Madonas novada izveides aizsākto tradīciju arī šogad, sākot ar aprīli, katra mēneša otrajā sestdienā Madonas centrā – Saieta laukumā – tiks rīkots tirgus.
Tas notiks arī šodien, 14. maijā. Ne visi paspēja sapirkt nepieciešamos stādus dārziem un puķu dobēm 30. aprīlī, kad Madonā ar stādu tirgu atklāja tirgus sezonu, tāpēc droši uz tirgu var nākt šodien, jo, kā informē Madonas novada pašvaldības tirgus koordinatore Nadja Seļma, stādus arī šoreiz piedāvās gan vietējie, gan citu novadu stādu audzētāji. Tik lielu tirgotāju pieplūdumu, kā pagājušajā reizē, kad uz tirgu atbrauca aptuveni 68 zemnieki un 70 uzņēmumu, N. Seļma gan neprognozē, jo 14. maijā tirgus notiek daudzviet Latvijā, tai skaitā tepat Cesvainē. Taču vienlaikus viņa uzsver, ka tas arī šoreiz būs pietiekami plašs un varēs iegādāties gan gaļas, gan zivju kūpinājumus, gan daudzus citus gardumus un sadzīvē noderīgas lietas.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA