12. maijā pulksten 15 Madonas kultūras namā notiks novada skolu skolēnu – mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētāju – un viņu pedagogu apbalvošanas pasākums.
Madonas novada izglītības nodaļai (iepriekš – rajona skolu valdei) tā jau ir tradīcija ar naudas dāvinājumu vai grāmatām sveikt konkrētā mācību gada labākos skolēnus, mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētājus.
– Šoreiz mums ir daudz sveicamo, – komentē novada domes izglītības nodaļas speciāliste Sarmīte Jansone. – Notikušas 27 starpnovadu olimpiādes un 12 valsts mēroga olimpiādes. Pasākumā apbalvosim 250 šo olimpiāžu uzvarētājus un 89 pedagogus, kas skolēnus olimpiādēm un konkursiem sagatavoja. Būs atzinības raksti, pateicības un dāvinājumā – grāmatas. Koncertprogrammu sniegs Madonas mūzikas skolas audzēkņi, foajē telpā būs izlikta Madonas mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde, kā arī labākie darbi no vizuālās mākslas olimpiādēm.
Autore: INESE ELSIŅA