Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Pasaules hokeja čempionāts

Redakcija

Autors • 04.05.2011.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties pasaules hokeja čempionātu, un kāda ir jūsu prognoze, vai Latvijas hokeja izlasei izšķirošajā spēlē ar Dāniju izdosies parādīt tikpat saturīgu spēli kā pret čehiem un somiem un tā spēs izcīnīt pirmo uzvaru? – pirms spēles ar Dāniju jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Barkavietis Roberts: – Es, protams, skatos, īpaši spēles ar Latvijas hokeja izlases piedalīšanos. Latvijas izlase šajā čempionātā spēlē ļoti labi, apmēram tā, kā iepriekš tika cerēts. Vienīgi rezultāts pēc pirmajām divām spēlēm varēja būt cits – tajās abās varēja uzvarēt arī Latvijas hokejisti, kas izvirzījās vadībā gan pret čehiem, gan pret somiem. Žēl, ka pārsvaru neizdevās noturēt nevienā spēlē. Taču dāņus mūsējie, domāju, uzvarēs noteikti. Rezultāts varētu būt 4 : 2 Latvijas labā.

Madonietis Ivars: – Spēli ar somiem neredzēju, bet to, kā Latvijas hokejisti līdzvērtīgi cīnījās pret pašreizējiem pasaules čempioniem čehiem, noskatījos. Gandrīz vai neticami, ka cīņa izvērtās tik līdzīga un mūsējie bija pat vadībā. Dāņus mūsējiem gan vajadzētu uzvarēt.

Madonietis Viesturs Kārlis: – Es skatos, jo sports, tai skaitā arī hokejs, mani interesē. Savulaik pats esmu spēlējis hokeju, sargājis vārtus, un tālajā 1958. gadā republikas zonālajās sacensībās mūsu komanda izcīnīja 1. vietu. Latvijas hokeja izlase šogad spēlē labi, vienīgi žēl, ka tai neizdevās uzvarēt nevienā no pirmajām divām spēlēm, kaut gan uzvarai bija ļoti tuvu. Es klusībā ļoti ceru, ka dāņus mūsējiem izdosies uzvarēt.

Sandris no Bērzaunes: – Latvijas hokeja izlase spēlē labi, bet rezultāts nav tāds, kādu gribētos. Pagaidām nav izcīnīta neviena uzvara. Arī ar dāņiem būs kārtīgi jāpacīnās, jo tāpat vien uzvaras pasaules čempionātos neviens nedāvina. Turēsim īķšķus!

Artūrs no Murmastienes: – Šad tad paskatos, bet tik daudz laika, lai redzētu visas pasaules hokeja čempionāta spēles, gan nav. Mūsējie varēja uzvarēt čehus, varēja pievārēt arī somus, bet nesanāca. Taču dāņus gan vajadzētu uzvarēt.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px