22. un 23. martā Rīgā, Saldū, Ogrē un Cēsīs notika "Kāruma" kausa izcīņas trešās kārtas turnīrs 2000. gadā dzimušajiem un jaunākiem basketbolistiem, ko organizē Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar a/s "Rīgas piensaimnieks".
Turnīra mērķis ir pievērst jaunus dalībniekus basketbolam, popularizēt veselīgu dzīvesveidu.
Trešajam "Kāruma" kausa turnīram bija pieteikušās 43 zēnu un 21 meiteņu komanda no visas Latvijas. Šajā posmā iesaistījās vairāk nekā 1000 bērnu, kas sacentās gan basketbola tehnikas elementu stafetē, gan basketbola spēlēs (4 x 5min.).
Madonas un Ērgļu apvienotā komanda šo posmu aizvadīja Cēsīs, kur viņus sagaidīja 12 komandu konkurence. Apakšgrupā pirmajā dienā mūsu komandu pārsteidza Rūjienas zēni, kas šim posmam bija ļoti labi sagatavojušies un apspēlēja mūsējos ar 47 : 16. Nedaudz vēlāk mūsējie apakšgrupā izcīnīja uzvaru spēlē ar "Cēsis 2" komandu (36 : 12).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.04.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris