Kurš gan nepriecājas par pavasara atnākšanu? No ziemas miega mostas gan daba, gan cilvēki, gan interese par pavasarīgiem piedāvājumiem. Pagājušajā sestdienā soli pretī pavasara atmodai spert aicināja SIA "IMA Signāls" Lazdonas pagastā, gan piedāvājot klientiem un interesentiem grupas "Keksi" priekšnesumu, gan iepazīstinot ar jauno automobiļu markām, ko varēja izmēģināt testa braucienos.
Gribētāju izmest līkumu ar kādu no jaunajām mašīnām – Volvo XC60, XC90, V60, Renault Koleos, Dacia Duster u. c. – netrūka. Aicinājumam izbaudīt pasākuma ""Signāls" auto pavasaris" atmosfēru bija atsaukušies interesenti ne tikai no Madonas novada. Iespējams, ka kāds no viņiem lolo sapni par jaunu auto.
Pasākumā tika veikti 67 testa braucieni. Visvairāk tika izmēģināts Volvo XC60 un V60, Dacia Duster.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.04.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AUTORES foto