GULBENĒ pašvaldība šajā mācību gadā apmaksās pirmklasnieku siltās pusdienas izglītības iestādēs.
Kārtējā domes sēdē deputāti nobalsoja par bezmaksas ēdināšanas nodrošināšanu par 70 santīmiem dienā katram no 113 pirmklasniekiem, kas skolas gaitas šogad sākuši pilsētas trīs skolās – Bērzu pamatskolā, Gulbenes vidusskolā un 2. vidusskolā. Starp bērniem, kas 1. klasē sākuši mācīties Gulbenē, ir arī tādi, kuru dzīvesvieta ir tuvējos pagastos. Arī šiem bērniem Gulbenes pilsētas dome nodrošinās brīvpusdienas.
Aprēķināts, ka līdz gada beigām šim nolūkam no pašvaldības budžeta tērēs aptuveni 5000 latu. Par nākamgad nepieciešamo finansējumu pirmklasnieku brīvpusdienu apmaksāšanai līdz mācību gada beigām lems turpmāk.
Autore: BAIBA MIGLONE