Piedalīties kulinārijas šova vadītāja Mārtiņa Sirmā pavārstundā, degustēt Latvijas ražotāju produkciju un baudīt dzīvo mūziku – ar šādiem Miķeļdienas pasākumiem vakar un šodien noslēdzas „Veselīga dzīvesveida mēnesis „Rimi"". Šodien pasākums ieplānots arī Madonā, lielveikalā „Rimi Madona".
Miķeļdiena ir īstais laiks, kad izbaudīt Latvijas ražotāju piedāvāto produktu daudzveidību un virtuvē izmēģināt jaunas, veselīgu ēdienu receptes. Tāpēc, noslēdzot „Veselīga dzīvesveida mēnesi „Rimi"", aicinām cilvēkus nogaršot, kādus labumus rudens ražas svētkiem sagādājuši vietējie lauksaimnieki un pārtikas ražotāji, un mācīties no pavāra Mārtiņa Sirmā būt radošākiem virtuvē. Vakar, 28. septembrī, „Rimi" hipermārketā t/p „Alfa" notika kulinārijas šova „Sirmā ēdienkaratē" vadītāja Mārtiņa Sirmā pavārstunda, kuras laikā cilvēki varēja vērot, kā Mārtiņš pagatavo veselīgu maltīti, un arī nobaudīt uzmeistaroto ēdienu, – „Staram" uzsver „Rimi Latvia" kategoriju departamenta direktore Eva Freimane.
Mieloties ar iecienītāko Latvijas ražotāju produktiem, kuru vidū būs arī daudzi ar „Karotītes zīmi" novērtētie, būs iespējams ne tikai Rīgā, bet arī „Rimi" veikalos vairākās Latvijas pilsētās, tostarp Madonā, kur šodien no 12 līdz 15 skanēs dzīvā mūzika un būs iespējams degustēt Latvijas ražotāju produktus.
Autore: BAIBA MIGLONE